Thursday, December 3, 2020
  • sq
  • en
  • mk

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row content_align_vertical=”content-vert-top”][vc_column width=”2/3″]

Afrim Gashi uron Ditën Ndërkombëtare të Personave me Nevoja të...

Njerëzit, në përgjithësi, janë të njëjtë, por vetëm disa janë TË VEÇANTË. Ata janë shenjat e Zotit në tokë. Sado që të bëjmë për ata,...

Hysni Ismaili realizon vizitë në Qendrën e Autizmit “Fluturo për Jetën”...

Ish ministri i Kulturës, aktualisht deputet i AlternAtivA-s, Hysni Ismaili, sot ka realizuar takim me përfaqësuesit e Qendrës për Autizëm “Fluturo për Jetën” me...

Afrim Gashi: Dita e Flamurit është festë që i bashkon shqiptarët...

“Dita e Flamurit është festë që i bashkon shqiptarët anekënd botës, është festë mbi të cilën e ndërtuam shtetin, kombin dhe identitetin tonë mbarëkombëtar. E...

FR – AlternAtivA shpërndanë flamuj kombëtar në periferitë shqiptare

Sipas një tradite, sot Forumi Rinor i partisë së Afrim Gashit "AlternAtivA", në shenjë të Ditës së Flamurit - 28 Nëntor, ka realizuar aksionin...

AlternAtivA – Forumi i Gruas Tetovë: Shpifjet nuk e lëkundin rrugën...

Pas botimit të disa spekulimeve dhe shpifjeve kundrejt eksponentëve të lartë të Alternativës, si dhe Forumit të Gruas të Alternativës në Tetovë, dëshirojmë ta...

AlternAtivA: Qeveria ka dështuar, por faturën po e paguajnë qytetarët me...

Të shqetësuar për realitetin aktual shumë të rëndë me shëndetin publik në vendin tonë dhe për të nesërmen shëndetësore të qytetarëve tanë, AlternAtivA dëshiron...
[vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”td-default”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content td-stretch-content”][vc_column]
[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content td-stretch-content”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content td-stretch-content”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content td-stretch-content”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content td-stretch-content”][vc_column][/vc_column][/vc_row]