Saturday, January 23, 2021
  • sq
  • en
  • mk

Gashi e vizitoi Kongresin Amerikan

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, gjatë qëndrimit në SHBA – ku ishte me ftesë të Departamentit të Shtetit,...

Afrim Gashi e takoi Zëdhënësin e Presidentit Erdoğan

Sot kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, e takoi Zëdhënësin e Presidencës së Republikës së Turqisë, ambasadorin Ibrahim Kallën,...

Afrim Gashi u takua me bashkëvendasit e tij të Hasanbegut – Gashi: Më 15...

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, sot fushatën zgjedhore e ka vazhduar nga vendlindja e tij - Hasanbeg të...

Afrim Gashi mori pjesë në hapjen solemne të Konsullatës së Përgjithshme të Republikës së...

Sot, kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, ishte pjesëmarrës në hapjen solemne të Konsullatës së Përgjithshme të Republikës së Kosovës në Strugë. Ky rast, mes tjerash,...

ALTERNATIVA: Urime vitin e ri shkollor dhe mbështetje për grevën e mësimdhënësve!

Me rastin e fillimit të vitit shkollor, ALTERNATIVA të gjithë shkollarëve u uron një vit të mbarë dhe të suksesshëm,...

Urime 28 nëntorin – Ditën e Flamurit!

"Alternativa" në këto ditë të ftohtë të Nëntorit bashkëndjen dhimbjen e fatkeqësisë natyrore, që ndodhi ditë më parë në zonën e Durrësit,...

AlternAtivA: Gjatë Ramazanit ora policore të jetë 21.00-05.00

Duke u gjendur në vigjilje të muajit të madhëruar të Ramazanit, AlternAtivA përfiton nga rasti që të gjithë...

Alternativa: Ambasadori francez Timonie në vizitë te Alternativa

Sot në selinë e Alternativës ishte për vizitë ambasadori i Republikës së Francës në Shkup, Kristian Timonie, i...

Afrim Gashi takohet me kryetaren e Asamblesë Parlamentare të NATO-s, Moon Madeleine

Kryetari i Alternativa-s, Afrim Gashi, në vazhdën e takimeve që është duke i zhvilluar në Londër, sot ka realizuar takim me kryetaren e Asamblesë...

Alternativa: Gashi e takoi ambasadorin e Italisë në Shkup

Alternativa: Gashi e takoi ambasadorin e Italisë në Shkup Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, ishte në vizitë në Ambasadën...

Populare