Saturday, January 23, 2021
  • sq
  • en
  • mk
Home Kryesore

Kryesore

Postet Kryesore

Alternativa: Gashi e takoi ambasadorin e Italisë në Shkup

Alternativa: Gashi e takoi ambasadorin e Italisë në Shkup Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, ishte në vizitë në Ambasadën...

Afrim Gashi takohet me Ambasadorin e Spanjës në Shkup

Kryetari i Alternativa-s, Afrim Gashi, së bashku me nënkryetarin e partisë, Lulzim Aliu, sot ka realizuar takim me Ambasadorin e...

Afrim Gashi takohet me ambasadorin italian në Shkup, z. Karlo Romeo

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm, Skender Rexhepi - Zejdi, sot kanë realizuar takim me ambasadorin italian në Shkup,...

Urime 28 nëntorin – Ditën e Flamurit!

"Alternativa" në këto ditë të ftohtë të Nëntorit bashkëndjen dhimbjen e fatkeqësisë natyrore, që ndodhi ditë më parë në zonën e Durrësit,...

Afrim Gashi: Urime 8 Marsin!

Dita Ndërkombëtare e Gruas – 8 Marsi, përveçse një kremte për të shprehur mirënjohje dhe falënderim ndaj grave, është edhe një rikujtim...

Afrim Gashi u takua me bashkëvendasit e tij të Hasanbegut – Gashi: Më 15...

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, sot fushatën zgjedhore e ka vazhduar nga vendlindja e tij - Hasanbeg të...

Organizata Qytetare Shqiptare dhe Semi Hebibi e mbështet koalicionin “Tash është koha”

Këto ditë, gjatë kësaj fushate, kur është rritur mbështetja për ndryshimin e shumëpritur, edhe një OJQ dhe një...

Kryetari Afrim Gashi takoi deputetin e Islandes, Njall Trausti

Në Asamblenë Parlamentare të NATO-s në Londër, u takova me deputetin e Islandës, Njall Trausti Fridbertsson, me të bashkëbiseduam lidhur me anëtarësimin e Maqedonisë...

Alternativa – Dega Tetovë: Kërkojmë zgjidhje të problemit të trotuareve

Alternativa – Dega Tetovë konstaton se banorët e Qytetit të Tetovës, në mënyrë permanente, kanë probleme me trotuaret e shkatërruara,...

Deputeti i AlternAtivA-s Rexhep Memedi takohet me deputeten e Kuvendit të Shqipërisë, znj. Mimi...

Në cilësinë e anëtarit të grupit të miqësisë mes Parlamentit të Maqedonisë së Veriut dhe Parlamentit të Shqipërisë,...

Populare